joomla

«Подаруй дитині радість читання!»: Всеукраїнська акція від Укрпошти

Published: 06 Ноябрь 2013

З 1 листопада по 20 грудня 2013 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», закликаючи всіх небайдужих до проблемисоціального сирітства в Україні долучитися до добродійності.

Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2014 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичнідруковані газети і журнали.

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якого соціального закладу України на вітчизняні видання дитячої або юнацької тематики. Інформацію щодо дитячих закладівв певному регіоні та в Україні в цілому, а також найповніший перелік видань дитячої тематики можна отримати безпосередньо у поштовому відділенні.

Акція «Подаруй дитині радість читання»не вперше проводиться в Укрпошті. У 2010-2012 роках завдяки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми діти-сироти мали змогу отримати та читатияскраві та цікаві видання.

«Сподіваємось, що в цьому році нам знову вдасться подарувати обездоленим дітям радість читання, –зазначив генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко. Взявши участь в акції, кожен своїм прикладом не лише привертає увагу широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, а й дає можливість їх вихованцям, читаючи газети і журнали, повноцінно розвиватися».

Детальніше ознайомитися з акцією можна також на сайті Укрпошти www.ukrposhta.uaв розділі «Акції та конкурси». 

Пам’ятаймо: наша небайдужість – щасливі посмішки дітей! 

ЦПС№3

Похожие материалы (по тегу)

Интересные факты

В Ялте возле концертного зала «Юбилейный» есть «аллея юмора». На ней стоят скульптуры работы супругов Эллы и Игоря Лысенко: памятники атрибутам юмористов и не только. Например, «Жилетка Арканова», «Трубка Ширвиндта», «Микрофон Кобзона». В 2004 году первым на аллее появился «портфель Жванецкого».